Park maszyn

Dla wszystkich amatorów ruchu nasze Zoo przygotowało wyjątkową atrakcję: park maszyn rodem z wyścigów Formuły 1 i Moto GP. Nasze zoo dysponuje dużym placem manewrowym z ponad 400 metrową „prostą startową” na której każdy może spróbować swoich sił.

Gokarty 

Niesłabnącą popularnością cieszą się gokarty. Obecnie posiadamy pojazdy dla młodszych i starszych dzieci. Nowością są gokarty dla 2 osób w których to aktywni rodzice mogą wozić swoje dzieci. Z praktyki wiemy jednak, że to dzieci chętniej podwożą się same.

Hulajnogi i rowerek wyczynowy 

Miłośnikom dwóch kółek proponujemy świetną zabawę na hulajnogach oraz rowerku wyczynowym. Kto próbował te wie, że jazda na tych sprzętach nie należy do łatwych. Praktyka jednak czyni mistrza.

Rower 2 osobowy

Rower 2 osobowy to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas ze swoją pociechą. Wiadomo, że ten kto siedzi z tyłu ten ma zawsze z górki :-) Żeby uniknąć sporów tylne siodełko przystosowano tylko dla dzieci.

Rower rodzinny dla 5 osób

Co zrobić gdy to rodzice zapragną poprawić swoją kondycję? Nic prostszego! Wystarczy skorzystać z jednego z naszych rodzinnych rowerów. W tej opcji to rodzice pedałują, a dzieci odpoczywają.

Pojazdy dla leniwych :-)

Dla tych których kondycja nie budzi zastrzeżeń przygotowaliśmy ekologiczne pojazdy elektryczne. Można z nich skorzystać również gdy od nadmiaru atrakcji Twoje baterie ulegną wyczerpaniu :-)

Rowery Choppery

Rowery Choppery to prawdziwe połykacze kilometrów, niebywała gratka dla miłośników wiatru we włosach i swobodnego obycia. Bandanka, okulary i „skóra” z frędzlami nie są obowiązkowe.

[nggallery id=10]
[nggallery id=44]